Gyermek szemmel

"Festős néni! Ma mit festesz neküüünk?" 3 hét boldogság a Miriam Óvodába, ahol falfestményért a világ legnagyobb ajándékát kaptam, a gyermeki mosolyt. Ez a honlap erről a 3 hétről szól.

en_most6.jpg

Koren Gizella vagyok, 1953 -ban születtem Budapesten.

Szobrász, festő,makett és fejdísz készítő vagyok.

Ez az én életút honlapom, ha van ideje, kérem ismerjen meg:

Az életút honlapon, láthat néhány fotót munkáimról.

35 évig színházaknak dolgoztam, és ebből 20 évig a Magyar Televízió főállású munkatársa voltam.

6 kiállításom volt eddig, tavasszal reményeim szerint tiffany munkákból lesz a 7. kiállításom, amire nagy szeretettel meghívom Önt is. A helyről, és az időpontról, előre értesítést kűldök.

Festettem üvegre, fára, selyemre, vászonra, és falra. Tiffany lakberendezési tárgyakat is készítek.

mehecske.jpg

Különös öröm számomra minden gyermeknek készülő munka.

Emelett, héber feliratos üvegképeket is festek esküvőkre.

2 éve saját cégemet vezetem, ahol ingatlan közvetítéssel,  értékbecsléssel, egészségre káros földsugárzás bemérésével, és belsőépítészeti dekorációs munkák készítésével foglalkozok

elérhetőségem: virag48@freemail.hu

venezia.jpg

Az itt szereplő összes munka(olajfestmény, tiffany munka, üvegfestmény, illetve művirág, és selyemfestés, mind csak bemutató abból, hogy mimindennel foglalkoztam eddig.

muvirag10.jpg

muvirag1.jpgtukor1.jpg

szecessziosablak.jpg

selyemdekoracio.jpg

tifasztal_1.jpg

ajandek.jpg

1tuki.jpg

plexikep.jpg

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 3
Tegnapi: 2
Heti: 12
Havi: 6
Össz.: 7 893

Látogatottság növelés
Oldal: Bemutatkozásom
Gyermek szemmel - © 2008 - 2024 - miriam-ovoda.hupont.hu

Ingyen weblap készítés, korlátlan tárhely és képfeltöltés, saját honlap, ingyen weblap.

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »